Studio Marchi, založeno roku 1986 ve Veroně, s úspěchem působí s dlouholetou zkušeností, profesionalitou, pracovní etikou, diskrétností a s ověřenými metodami v oblasti personalistiky jak v Itálii tak i v zahraničí.

Ve spolupráci s ostatními personálními agenturami, členy konfederace Confindustria Verona a terciárních služeb – odbor poradenství v oblasti služeb (Asociace Podnikatelů Veronské Provincie), které byl pan Marchi Gilberto od března 2006 do září 2008 Předsedou - nyní Confindustria - sekce Inovačních a technologických služeb, vypracovali tak zvanou “Chartu Hodnot (deontologický řád poradenských služeb), který pevně dodržujeme.

     

Studio Marchi je členem asociace ASSOCONSULT - Confindustria, kde Marchi Gilberto zastával funkci viceprezidenta a, po vstupu Assores (asociace společností působící v personalistice, Management Consulting, rozvoji lidských zdrojů a outplacement) do ASSOCONSULT, zastával i vnitřní funkci koordinátora "Sektoru Assores", dodržujíc jeho deontologický řád. ASSOCONSULT je členem evropské asociace ECSSA.

 

Studio Marchi, splňujíc všechny společenské, odborné a organizační podmínky k ochraně Klientů i občanů, obdrželo od Ministerstva práce a sociálních večí definitivní autorizaci č.1344 ze dne 15.01.2007, dle článku č.4, par.2 Legislativního Dekretu č.276 ze dne 10.09.2003, k provozování pracovní činnosti spojené s personalistikou a lidskými zdroji a současně bylo zapsáno do IV. části Alba Pracovních Agentur.

 
 
   
  V Itálii zprosředkování zaměstnání je povoleno pouze s autorizací Ministerstva práce a sociálních věcí. Bez tohoto povolení je tato činnost ilegální a soudně stíhatelná.  
 

Nábor pracovníků se vztahuje na obě pohlaví (nař. č.198/06). S obdrženými osobními údaji
bude nakládáno podle zákona 196/03 o ochraně osobních údajů - Privacy.

 
 
 

Def. Autorizace od IT Min. Práce, dle Legisl. Dekretu 276/2003:  č. 1344/RS del 15.01.07

 
     
 
 
STUDIO MARCHI s.a.s. di Marchi Gilberto & C.
Cod. Fiscale, P.IVA  e Registro Imprese (IČO) n° IT01905950232 - R.E.A. VR n° 203956
Je přísně zakázáno reprodukovat, za účelem zisku, naše inzeráty týkající se nabídky volných míst.
 
 
  Credits