Naši konzultanti pocházejí z kvalifikovaných odborných zkušeností  v oblasti  řízení  lidských  zdrojů, z oblasti  pracovní psychologie a podnikového  řízení,  získaných u  významných  italských i mezinárodních firem v rámci oblasti lidských zdrojů. Považujeme za velmi důležité navázat s naším zákazníkem konstruktivní vztah a rozsáhlou spolupráci v celé oblasti lidských zdrojů a jejich řízení, k dosažení plánovaného cíle.

Marchi Gilberto - výkonný ředitel a majitel - Recruiter Senior

Zabývá se personalistikou - Executive Search a Management Consulting v oblasti lidských zdrojů. Má dlouholetou praxi a zkoušenost v řízení lidských zdrojů. Již několik let byl prezidentem ASSORES - asociace začleněná do ECSSA (Evropská konfederace organizací specializovaných v personalistice) - po vstupu Assores do ASSOCONSULT - Confindustria, zastával funkci viceprezidenta Assoconsult a vnitřní funkci koordinátora "Sektoru Assores".

     

 

 

Podle pravidel, diktovaných evropskou asociací ECSSA, Gilberto Marchi získal mezinárodní certifikát a titul konzultanta pro výběr zaměstnanců - European Recruiter  (Evropský Personalista - Náborář)

 
 
 
 
 
 
Francesca Cicalini  - Psycholog

Absolventka fakulty psychologie práce v roce 2005 (Univerzita Padova). Po roce praxe získala potvrzení o způsobilosti k povolání Psychologa a je zapsána do registru psychologů v regionu Veneto – rejstřík A. Absolvovala postgraduální kurz v oblasti „Odborného vzdělávání pracovníků a organizačním rozvoji" (Univerzita Florencie). Po praxi v oblasti náboru zaměstnanců v různých kontextech, která jí umožnila získat zkušenost v používání a hodnocení psychologických testů a vedení hodnotících pohovorů, se zabývá u Studio Marchi personalistikou v oblasti analýzy ke zlepšení podnikového klima a možnosti růstu motivace a odpovědnosti, potenciálu, dovednosti, work-stres, atd.

Fabio Marchi - Recruiter

Promovaný Ekonom (Univerzita v Padově 2010) Ekonomika a management (obor: Mezinárodní ekonomie a Organizace a řízení malých a středních firem). Během studia spolupracoval ve vyhledávání a selekci životopisů a vedení výběrových pohovorů s uchazeči. V současné době zastává roli Recruiter. Studiem získané znalosti uplatňuje v poradeství o inovační strategii a procesního managementu. Zabývá se též propagačními kontakty.

 

 

 

 

Podle pravidel, diktovaných evropskou asociací ECSSA, Francesca Cicalini získala mezinárodní certifikát a titul konzultanta pro výběr zaměstnanců - European Recruiter  (Evropský Personalista - Náborář)

 

 

 
   
Simonetta Garonzi
Office Manager

Hlavní sekretářská funkce, back office, správa a údržba databáze, kontakty s uchazeči, zákazníky, dodavateli; zajišťuje organizaci provozní činnosti, logistikou při meziměstských a mezinárodních službách.

     

EXTERNÍ PORADCI

V rámci poradenství ve složitých integrovaných projektech pokračuje ověřená spolupráce s externími odborníky nebo s partnerskými poradenskými firmami, specializované na zvláštní služby, nebo v záležitostech týkajících se činností neoddělitelných od našeho specifického poradenství.

   
 
  Def. Autorizace od IT Min. Práce, dle Legisl. Dekretu 276/2003:  č. 1344/RS del 15.01.07  
     

 

 
STUDIO MARCHI s.a.s. di Marchi Gilberto & C.
Cod. Fiscale, P.IVA  e Registro Imprese (IČO) n° IT01905950232 - R.E.A. VR n° 203956
Je přísně zakázáno reprodukovat, za účelem zisku, naše inzeráty týkající se nabídky volných míst.
 
 
  Credits