Naši konzultanti pocházejí z kvalifikovaných odborných zkušeností  v oblasti  řízení  lidských  zdrojů, z oblasti  pracovní psychologie a podnikového  řízení,  získaných u  významných  italských i mezinárodních firem v rámci oblasti lidských zdrojů.
 

Považujeme za velmi důležité navázat s naším zákazníkem konstruktivní vztah a rozsáhlou spolupráci v celé oblasti lidských zdrojů a jejich řízení, k dosažení plánovaného cíle.
 

 

     

 

 

Marchi Gilberto - výkonný ředitel a majitel - Recruiter Senior

Zabývá se personalistikou - Executive Search a Management Consulting v oblasti lidských zdrojů. Má dlouholetou praxi a zkoušenost v řízení lidských zdrojů. Již několik let byl prezidentem ASSORES - asociace začleněná do ECSSA (Evropská konfederace organizací specializovaných v personalistice) - po vstupu Assores do ASSOCONSULT - Confindustria, zastával funkci viceprezidenta Assoconsult a vnitřní funkci koordinátora "Sektoru Assores".

Podle pravidel, diktovaných evropskou asociací ECSSA, Gilberto Marchi získal mezinárodní certifikát a titul konzultanta pro výběr zaměstnanců - European Recruiter  (Evropský Personalista - Náborář

EXTERNÍ PORADCI

V rámci poradenství ve složitých integrovaných projektech pokračuje ověřená spolupráce s externími odborníky nebo s partnerskými poradenskými firmami, specializované na zvláštní služby, nebo v záležitostech týkajících se činností neoddělitelných od našeho specifického poradenství.

 

 
 

European Confederation of Societies of Search and Selection

 

 

 
  Def. Autorizace od IT Min. Práce, dle Legisl. Dekretu 276/2003:  č. 1344/RS del 15.01.07  
     

 

 
STUDIO MARCHI s.a.s. di Marchi Gilberto & C.
Cod. Fiscale, P.IVA  e Registro Imprese (IČO) n° IT01905950232 - R.E.A. VR n° 203956
Je přísně zakázáno reprodukovat, za účelem zisku, naše inzeráty týkající se nabídky volných míst.
 
 
  Credits